SmartTouch POS - Tablet POS Sistemi

Aşagıdaki ozelliklere sahip Kullanışlı menu :

Sınırsız Ürünler
Ürün ve yemek adları için birkaç dil desteği
Sınırsız menü seçenekleri
Ürün ve yemek tarifinde değiştiricileri ayarlama seçeneği
Yemekleri İsim ile ve kodla arama
Elektronik menü ile entegrasyon

Birkaç açık sipariş ile çalışma

Muşteriler ile mukemmel çalışma koşullari:

Müşterilerin sayısı
Düzenleme fonksiyonu ile masaların sanal haritası
Başka bir garsona masayı transfer etme
Birkaç açık sipariş ile çalışma
Kartla, QR koduyla veya manuel bir şekilde indirimleri ayarlayabilirsiniz
Servis için otomatik ücret hesaplama

14 Günlük Ücretsiz Deneme

 

Restoran uygulamaları personelin işini kolaylaştırması ve garsonların, satıcıların, aşçıların, depoda çalışanların, müdürlerin ve sahiplerin arasındaki etkileşimi düzenlemek için tasarlanmıştır. Garsonlar ve kasiyerler için tablet POS(Satış Noktası) sistemimiz hızlı ve etkili bir şekilde bu zorlukları karşılar.

Kullanımı kolay, uygulamanın sezgisel arayuzu ile mobil cihazlar ve tabletler ile uyumlu Android ve IOS desteği, birkaç dil desteği, farklı erişim seviyeleri ayarlanabiliyor. Tüm bu işlevler verimliliği artırıyor ve bu sayede SmartTouch POS uygulaması yeri doldurulmaz bir araç haline geliyor.

Bizim POS (Satış Noktası) yazılımımız barkod tarayıcısı ile entegre ve personel ve kasiyerler için iş otomasyon sağlıyor. Bu yüzden yazılımımız tam hizmet sunan ve aynı anda self-servis kuruluşları için evrensel bir çözümdür. SmartTouch uygulamasını restorantlar, lokantalar, mağazalar, kafeler, sokak satışı, kiosk ve mağazalar için kullanabilirsiniz.

Restoranlar ve kahvehaneler için ınternet bağlantı kaybı durumunda bile sistemi işlevsel halinde tutan güvenilir bir yazılım sunuyoruz. Hesap,mali baskı ve satış muhasebesi çevrimdışı modunda çalışır ve internete bağlandığında tüm veriler anında ve kayıpsız bulutta(arka ofise) yüklenecek.