SmartTouch POS restoran, magaza, pastane, kiosk veya sokak satisi icin otomasyon saglayan perakende yazilimidir

Bu POS sokak satis zincirleri, magazalar, kucuk kafeler veya seyyar satıcılıgi otomatikleşmek icin tasarlanmis bir cozumdur. 1C standart konfigurasyon ile entegre.

Programın işlevleri hakkında daha fazla bilgi:

Ayda sadece 9$ odeyip kullanima hazir, kişiselleştirilmiş, iş süreçlerini kontrol etme işlevleri saglayan sistemdir. Depo ve stok yonetimi, yazarkasa destegi, personel ve abone programlari. Ayrica yazilimimiz ürün hareketleri, nakit akışlari ve garsonlarin iş verimliliği hakkinda ayrıntılı raporlar sağlar. SmartTouch epos yazılımını kullanmaya başladiniz zaman restoraniniz verimliliği etkileyen ana faktörleri ogreneceksiniz ve dolayısıyla daha hızlı önemli kararlar- alacaksiniz.

Restoran sahipleri için faydalı fonksiyonlar:

Analitik Raporlar

Restoran Zincirleri Icin

Personel Yonetimi

Musteri Pazarlamasi

Bizim pos sistemi yazılımımiz uygun muhasebe sistemi ve her mekan icin özelleştirilebilir analitik raporlar sunmaktadır. Bu raporlar size önemli kararlari yapmaniz icin gerekli bilgi verecektir.

Bizim restoran yonetimi yazilimi ile ödül programları başlatabilir ve müşteri aboneliği oluşturabilirsiniz. Ozel promosyonlari onerdiginiz zaman bunlardan hangisi en çok ziyaretçi cekiyor ortalama hesap tutarina gore ogrenebir ve her musteri icin degisik odul sistemini kullanabilirsiniz.

Simdi restoran yoneticisi personelin verimliligi olcebilir ve iyi performans icin onlari odulenderebilirsiniz. Ayni zamanda suistimalleri ve hirsizliklari tespit edebilirsiniz.

Mudur için faydalı fonksiyonlar:

Analitik Raporlar

Personel Yonetimi

Musteri Pazarlamasi

Envanter Yonetme Yazilimi

Muhasebe Sistemi

Garsonlar ve barmenler için SmartTouch POS mobil uygulamasi kolay kullanımlı ve kullanıcı dostu iş akışına tam otomasyon sağlayan bir sistemdir.Gerekli tüm bilgileri telefonunuzda veya tabletinizde doğrudan saglar.

Bizim restoran yonetme yazilimi bircok kullanisli fonksyon icerir. Masa haritasindan masa secme, degistirme veya baska garsona transfer etme, siparisleri bolme, birkac acik siparisle ayni anda calisma, mutfak hesaplari, mali yazici ve kasa ile calisma. Butun fonksyonlar internet baglantisi olmadan calisabilir.

Mukemmel musteri hizmetinden ve mutfak ile kolay duzenlemesinden yararlanin.

Detayli bilgi:

Tablet POS Sistemi

Muhasebe Sistemi

Restoran veya Cafe içın aşçı egitilmis bir asker gibidir. Bir aşçı menuyu, urunleri ve baazen depoyu yonetmek ayrica urun ve malzeme siparisi yapmak zorundadir.

Bizim restoran otomasiyon yazilimi SmartTouch POS size bu sorunlari hizli ve kolay sekilde cozmeniz icin yardimci olacak. Detayli raporlar size zayif noktalari gosterir ve uretim kabiliyetinizi artirir.

SmartTouch pos sistemi ile mutfak ve yemek diger odalarla ilitisim kurabilirsiniz, maliyet kartlari kullanarak masraflari ogrenebilirsiniz.

Aşçı içın faydalı fonksiyonlar:

Envanter Yonetme Yazilimi

Analitik Raporlar

Bizim restoran ve kafe icin tasarlanmis yazilimimiz size depolari en uygun sekilde yonetmeniz icin yardimci olsun. Bir tane icin veya butun depolar icin raporlar, urun ve tedakci kategorisini kurun ve yonetin. Minimum urun miktarini bilerleyin, ve urun sayisi ona ulastigi zaman size veya tedarikciye uyari gondersin.

SmartTouch ile kolay bir sekilde urun planini tasarlayabirsiniz. Gereken malzeme miktarlari satislariniza gore, urun icin kullanilan miktara gore ve kullanimdan yazilmis miktarlardan hesaplayabilirsiniz. Yaptiginiz butun isleri kolay anlasilabilir bir rapor ile yoneticinize gonderebilirsiniz.

Depo yonetimi hakkinda detayli bilgi icin:

Envanter Yonetme Yazilimi

SmartTouch ile simdi restoran ve café aktiviteleri otomatize etmek cok kolay! Yazilimimiz bir cok degisik ekipman ile calisir. Yazilim bluetooth modelleri ile ve kablo ile bağlı USB tarayıcılarla calisir ve iOS ve Android ile calisir. Sistem cevrimdisi modunda bile calisir.
Kurma veya baglanma sorununuz varsa bizim destek takimimiz size yardimci olacaktir.

Perakende yazilimimiz SmartTouch POS sadece 15 dakikka da uygun bir otomasyon sistemini uygulayabir ve verimliliginiz hakkinda ayda sadece 9$ icin bircok sey ogrenebilirsiniz.

Simdi onemli ve ani kararlari aninda verebilirsiniz.

Tek veya birkaç satış noktasindan toplam ciro oranlari,degisik gruplara gore (urunler, elemanlar, depolar, kasa) karlilik ve diger bilgi raporlari ayrica kolay anlasilan gorsel istatistikler ve diyagramlar.

Sahip icin kullanilisli fonksyonlar:

Analitik Raporlar

Restoran Zincirleri Icin

Personel Yonetimi

Musteri Pazarlamasi

SmartTouch POS kiosk, magaza, kahvehane veya pastane pazarlama yonetimi icin mukemmel bir yazilimdir.

Çeşitli ürünler ve ürün gruplari karlilik raporlari ve satis istatistikleri size portföyü politikasının soruları çözmek için yardımcı olacaktir. Belirli zaman uzeri urun kategorisine gore satış istatistiklerini size hangi donemde en çok tuketilen urunlerin daha populer oldugunu belirlemek için yardımcı olacaktır.

Personelinizin faaliyetlerini yönetmek ve en iyi olanları ödüllendirmek, SmartTouch POS her satıcı başına iş verimi özel raporlari vardır.

Magaza veya cafe yoneticisi icin fonksyonlar:

Analitik Raporlar

Personel Yonetimi

Musteri Pazarlamasi

Envanter Yonetme Yazilimi

Muhasebe Sistemi

Perakende yazılımimiz SmartTouch size depo stoklarini yonetmek ve doldurmak icin gerekli fonksyonlari saglar. Ozel raporlar size en cok ve hangi donemde kar getiren urunleri gosterir onlara gore alimlarinizi planlayabilir.

Maliyet kartlari kullanarak urunun uretim fiyatini hesaplayin ve son kullanma tarihi bitmis malzemelerini depodan yazdirin. Simdi urun ve urun gruplarini yonetmek cok daha kolay!

Depo yoneticisi icin daha fazla bilgi:

Envanter Yonetme Yazilimi

Kullanışlı ve kolay kullanımlı mobil uygulamamiz SmartTouch POS size zaman kazandirir ve boylece verimliliği artırir. Barkod tarayıcıları, mali yazıcılari ve yazarkasayi kullanan çalışanlarin hataları ortadan kaldıriyor ve herkez kendi performansından sorumlu.

You can also view products displacement and make purchase orders.

Daha fazla bilgi icin:

Tablet POS Sistemi

Muhasebe Sistemi

SmartTouch epos otomasyon yazilimi ile sokak satisi simdi cok daha kolay! Yazilimimiz bir cok degisik ekipman ile calisir. Yazilim bluetooth modelleri ile ve kablo ile bağlı USB tarayıcılarla ve iOS ve Android ile calisir. Sistem cevrimdisi modunda bile calisir.
Kurma veya baglanma sorununuz varsa bizim destek takimimiz size yardimci olacaktir.

Bizim yazilimin fonksyonlari iyi bilinen r-keeper, iico veya TillyPad ile ayni ama onlarin fiyati binlerce dolar. Bizim fiyatlarimiz cok daha uygun ve kullanimi cok daha kolay ve r-keeper gibi personel egitimi gerekmez. Daha once boyle yazilim kullanmiyan personel icin bile iş surecini kolay ve basit hale getiriyor.